logo dream car detailing

Auto detailing Dąbrowa Górnicza – konserwacja podwozia – korekta lakieru

Każdy samochód ma swoją historię. W auto detailing Dąbrowa Górnicza pomagamy jej przetrwać w pełni blasku. Zależy Ci na tym, by Twój samochód nie tylko dobrze jeździł, ale też wyglądał perfekcyjnie? Jesteś we właściwym miejscu! Witamy w erze, gdy auto jest nie tylko środkiem transportu, ale odzwierciedleniem Twojego stylu i osobowości.

Dbałość o każdy jego detal to nasz priorytet. A dostępna oferta jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich właścicieli czterech kółek, którzy chcą, by ich pojazd prezentował się naprawdę wyjątkowo.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi detailingu?

Sztuka odnawiania, pielęgnacji i doskonalenia wyglądu pojazdów. Właśnie w tym specjalizuje się nasz zespół, gotowy sprawić, że Twoje auto zyska nową duszę! Auto Detailing Dąbrowa Górnicza to proces, w którym ważny jest każdy szczegół, a my nie ominiemy żadnego.

Zabezpieczony lakier, zadbana tapicerka, wypolerowane felgi i wiele innych czynności. Wszystkie pozwalają razem stworzyć idealną całość i zmienić auto w prawdziwe dzieło sztuki. A do tego właśnie dążymy w naszej pracy, oferując rozmaite pakiety:

– PAKIET EXCLUSIVE: Pielęgnacja samochodu na najwyższym poziomie z pełnym zabezpieczeniem nadwozia. Obejmuje profesjonalne czyszczenie, korektę lakieru, 5-letnie zabezpieczenie ceramiczne lakieru i powłokę hydrofobową.

– PAKIET PRO: Specjalistyczne mycie, korekta lakieru, 5-letnia powłoka ceramiczna, oraz quick detailing wnętrza. Zapewniają perfekcyjny wygląd i trwałą ochronę na długi czas.

– PAKIET STANDARD: Profesjonalna, ale zarazem ekonomiczna usługa. Zawiera mycie, korektę lakieru, powłokę ceramiczną na 2 lata i quick detailing wnętrza.

Nie tylko zaawansowane pakiety. Detailing Dąbrowa Górnicza to także miejsce, w którym przygotowaliśmy inne indywidualne usługi. Możesz przebierać z dostępnych opcji, dopasowując je do potrzeb swojego samochodu.

– KOREKTA LAKIERU Dąbrowa Górnicza: Jedno lub dwuetapowa korekta lakieru w połączeniu z usługą car detailingu i woskowaniem. Wszystko dla nieskazitelnego wyglądu bez zarysowań.

– FOLIA PPF: Zabezpieczenie lakieru przy pomocy bezbarwnej folii PPF z możliwością realizacji indywidualnych projektów.

  • KONSERWACJA PODWOZIA Dąbrowa Górnicza: Konserwacja podwozia profesjonalnymi produktami Waxoy.


Sprawdź wszystkie nasze usługi na stronie i postaw na to, czego aktualnie potrzebujesz jako miłośnik czterech kółek.

Car Detailing Dąbrowa Górnicza — kilka słów o nas

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy oddają się wieloetapowej sztuce odnawiania aut i subtelnej pielęgnacji. W naszej pracy dążymy do tego, żeby po wykonanej usłudze klienci czuli się, jakby zyskali całkiem nowe auto.

 Wykorzystujemy najlepszej jakości produkty do pielęgnacji. Wszystkie środki łączymy z nowoczesnymi technikami car detailing Dąbrowa Górnicza. Powierzając nam swój pojazd, możesz być pewien, że zostanie on potraktowany jak najlepiej.

Odkryj blask swojego samochodu na nowo. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę. Renowacja, czyszczenie, lakierowanie i wszystko co najlepsze dla Twoich czterech kółek masz na wyciągnięcie ręki!

Inne miasta, w których działamy

Scroll to Top