logo dream car detailing

Auto detailing Racibórz – konserwacja podwozia – korekta lakieru

Kiedy patrzysz na swój samochód, czy widzisz tylko środek transportu? Dla nas, każde auto to coś więcej. To pojazd, który zasługuje na specjalne traktowanie, zwłaszcza przez wielkich miłośników motoryzacji i długiej jazdy. W Auto Detailing Racibórz podchodzimy do pielęgnacji samochodu z pasją i wielką dbałością o każdy szczegół. Twoje auto zasługuje na więcej niż zwykłe mycie, a my dbamy o to każdego dnia.

Dlaczego warto wybrać detailing Racibórz?

Standardowe mycie auta to za mało. Myjnia nie zawsze jest w stanie usunąć wszystkie zabrudzenia i zniwelować nieestetyczne zarysowania. Detailing Racibórz to gwarancja głębokiego czyszczenia, odnawiania i zabezpieczania Twojego samochodu. Nasze usługi to nie tylko estetyka, ale także ochrona wartości pojazdu, co jest bardzo ważne u prawdziwych pasjonatów. Oferujemy szereg pakietów i usług dodatkowych, z których możesz przebierać, dobierając te, które spełnią Twoje potrzeby. Masz inny problem? Odezwij się do nas i opisz, czego oczekujesz od auto detailingu, a my zrobimy, co w naszej mocy.

Nie czekaj! Odkryj nowy wymiar pielęgnacji samochodu w Auto Detailing Racibórz.

Pakiety auto detailing Racibórz

Sprawdź, co oferujemy w ramach pełnych pakietów usług:

  • PAKIET STANDARD: Ekonomiczna opcja, ale wciąż specjalistyczne usługi, zapewniające szeroką pielęgnację Twojego auta . Zawiera mycie, korektę lakieru, powłokę ceramiczną na 2 lata, a także quick detailing wnętrza.
  • PAKIET PRO: Specjalistyczne mycie, korekta lakieru, 5-letnia powłoka ceramiczna oraz quick detailing wnętrza. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną perfekcyjnego wyglądu i trwałej ochrony przed zniszczeniami.
  • PAKIET EXCLUSIVE: Pielęgnacja samochodu na najwyższym poziomie z pełnym zabezpieczeniem nadwozia. W skład wchodzi profesjonalne czyszczenie, korekta lakieru Racibórz, 5-letnie zabezpieczenie ceramiczne lakieru i powłoka hydrofobowa.

Car detailing Racibórz to nie tylko pakiety, ale też dodatkowe usługi, które dobierzesz do potrzeb Twoim czterech kółek:

  • Korekta lakieru: Jedno lub dwuetapowa korekta lakieru w połączeniu z woskowaniem. Zapewnia nieskazitelny wygląd bez zarysowań, zadrapań i zniszczeń przez długi czas.
  • Folia PPF: Zabezpieczymy lakier przy pomocy bezbarwnej folii PPF. Oferujemy możliwość realizacji indywidualnych projektów. 
  • Konserwacja podwozia Racibórz: Twój samochód potrzebuje także pielęgnacji podwozia. Oferujemy konserwację wyłącznie profesjonalnymi produktami marki Waxoy.

Co oznacza Auto Detailing w naszej firmie?

Niektórzy mówią, że to czyszczenie i pielęgnacja, a dla nas to nieskazitelna ochrona i maksymalne doskonalenie wyglądu każdego pojazdu, który do nas trafi. Zwracamy uwagę nawet na małe szczegóły, których być może nie dostrzegasz na co dzień. Zabezpieczony lakier, zadbana tapicerka, wypolerowane felgi, konserwacja: wszystko to od lat zajmuje nasz doświadczony i pełen zapału zespół. 

Jesteśmy zespołem pasjonatów z zakresu auto detailingu, którzy oddają się zarówno sztuce odnawiania wymagających pojazdów, jak i standardowej pielęgnacji aut. Wykorzystujemy najlepszej jakości produkty i łączymy je z nowoczesnymi technikami. Powierzając nam swój pojazd, możesz być pewien, że zostanie on potraktowany z najwyższą troską. O wszystkie dbamy, jak najlepiej potrafimy, co potwierdzają liczne opinie wracających do nas klientów. 

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak możemy zmienić Twoje auto na lepsze!

Inne miasta, w których działamy

Scroll to Top